Sportovní kroužek opět zahájen – již desátý ročník.

Jan Legerský
|
18.3.2024

Start do nového již desátého ročníku sportovního kroužku.

V posledním čísle zpravodaje jsme informovali o zahájení přípravy dalšího nového ročníku sportovního kroužku v naší škole. Mladým sportovcům jsme slíbili začátek ve druhé polovině září. Poprvé jsme se sešli v úterý 20. září a začali sportovat a budeme až do vánoc. Vzhledem k tomu, že se přihlásilo letos méně dětí, než jsme předpokládali, sportujeme v jedné skupině vždy v úterý od 15,30 do 16,30 hodin.

Ve sportovním kroužku máme chlapce z mateřské školky a děvčata a chlapce ze školy. Letos jsme omezili věkovou kategorii, ve které jsou chlapci a děvčata pouze do 4 třídy.

Do kroužku začali postupně chodit Jirka Durčok, Teo Hasník, Marek Chuda, Dan Messing, Patrik Musialek, Teo Pavlásek, Matěj Šíbl, Kryštof Štefek, Matyáš Korneta, Jirka a Matěj Kapolkovi, Pepík Soročin, Láďa Zajíc, Fabio Biolek, Radim Kreželok, bratři Vincent a Filip Siwekovi a i tři děvčata Sofie Ježová, Simona Lišková a Bára Rudková. Mohu říci, že z kroužku vždy odcházejí spokojeni, příjemně unaveni a bohatší o další zkušenosti. Nejsme zaměřeni jen na fotbal, jak tomu bylo v předchozích ročnících, ale na celkový rozvoj kondice všech dětí.

Starší chlapci postaví pro všechny překážkovou dráhu ... a pak i posilujeme

Kromě posilování se pak poradíme jak dál a zahrajeme si fotbal, házíme do koše, učíme se rychle reagovat a vybíhat z různých startovacích poloh a někteří si i sami i přidávají.

Příprava na utkání těch starších ...

Pak následuje krátká porada mezi těmi nejmenšími ... a když jsme ze sportování hodně unaveni, tak se i posilníme, doplníme tekutiny a jdeme zase sportovat.

A jako každý rok, tak i letos Vás budeme průběžně informovat o činnosti nás, našich a Vašich mladých sportovců, s jejich posuny a pokroky.

Jan Legerský, trenér

Desátý ročník sportovního kroužku - fotky

Aktuality

 • Další fotky ze staré Morávky

  26.4.2024

  Přidali jsme další fotky z Morávky, tentokrát se můžete podívat na Raškovice a Pražmo. Zajímá Vás jak se měnila Morávka v čase? Další fotky Morávky.

  Morávka 

  Více fotek

 • Bombardování Morávky 1944

  17.4.2024

  Z historie protektorátu: bombardování Morávky a Ostravského regionu. Zajímavost z historie Morávky z období protektorátu.

  Morávka 

  Celý článek

 • Fotky ze staré Morávky, jak šel čas

  16.4.2024

  Přidali jsme staronové fotky z Morávky. Zajímá Vás jak se měnila Morávka v čase? Podívejte se na přidané fotografie a pohlednice Morávky.

  Morávka 

  Více fotek

 • Aktualita: Stavba Billy v Dobré

  24.11.2023

  Stavba nového obchodního centra v Dobré začíná brát na sebe reálné tvary. Co nás projíždějící řidiče, nebo nakupující zákazníky z Morávky čeká?

  Billa 

  Čtěte dále

 • Sportovní kroužek na Morávce

  20.12.2022

  Sportovní kroužek na Morávce opět zahájen – již desátý ročník. Pohyb je pro nás radost. Kompletní fotogalerii naleznete v celém článku. 

   

  Čtěte dále

 • Survival Event na Morávce

  10.12.2022

  Na Morávce se uskutečnila velmi zajímavá akce, pod názvem SURVIVAL EVENT.  Zúčastnilo se jí téměř 50 účastníků, většinou děti ve věku od 8 do 18 let.

   

  Čtěte dále

 • Focení je pro mne radost

  28.8.2022

  Vážení čtenáři,

  dovolte mi, abych se vám představila. Jmenuji se Lenka Kręželoková, mnozí z vás mne znáte pod dívčím příjmením Pajurková. Jsem maminka dvou malých dětí a mou velkou zálibou jsou fotografie. 

  Čtěte dále

 • Letní promítání ŠTĚŠTÍ JE KRÁSNÁ VĚC

  31.7.2022

  děkuji Vám za hojnou účast na II. ročníku pohádkového odpoledne, které se konalo 2.7.2022.Jsem ráda, že si děti trošičku připomněly klasické pohádkové bytosti, jako je červená Karkulka, Rumcajs, Manka, Křemílek, Vochomůrka a jiné postavičky.

  Čtěte dále

 • Facebook NašeMorávka

  8.6.2022

  Naše Morávka je nyní i na Facebooku. Sledujte nás a o nic už nepřijdete.

  www.facebook.com/NaseMoravka

 • Fotografie z akcí

  7.6.2022

  Sledujte naši fotogalerii. Aktuálně zde najdete fotografie z akce Kácení Máje.

  Fotogalerie

 • Sportovní kroužek 9. ročník

  19.5.2022

  Co je u nás v kroužku nového? Vzhledem k tomu, že bez našeho vědomí dochází k úpravám článků do Moravčanu Vám jej poskytujeme v plné verzi i s fotkami.

  Čtěte dále

Morávka, obec ležící v okrese Frýdek-Místek ve východní části českého Slezska, je vyhledávaným rekreačním místem s nejrozlehlejším územím v Beskydech. Domovem je zde pro asi 1 300 obyvatel.

Historie Morávky sahá do období po roce 1615, kdy byla založena podél horního toku stejnojmenné řeky. Půda, na které obec stojí, postupně přešla do vlastnictví hrabat z Vrbna, rodiny Oppersdorfů a nakonec rodiny Pražmů. Více.